Gipso kartono plokščių montavimas

Gipso kartono plokščių montavimas – tai puiki išeitis ir naudingas pasirinkimas jūsų namo, buto bei verslo patalpų apdailai. Šias plokštes galima tinkuoti, dažyti, ant jų klijuoti plyteles, tapetus ir t. t. Iš jų galima montuoti sienas, pertvaras, lubas, kurti įvairius ornamentus, nišas užuolaidoms bei LED apšvietimui. Todėl labai svarbu pasirinkti profesionalius meistrus, kurie gali ne tik pasiūlyti
tinkamiausius sprendimus, bet ir juos kokybiškai įgyvendinti.

Patyrę „Aremada“ meistrai jūsų sienoms bei luboms parinks tinkamiausias medžiagas ir atliks visus būtinus montavimo darbus, kuriuos gali atlikti naudodami tiek jūsų įsigytas priemones, tiek pasiūlyti savo variantus. O tuo vertėtų pasinaudoti, kadangi kaip statybinė įmonė, „Aremada“ gauna nuolaidas daugeliui statybinių medžiagų.

Kodėl verta kviesti profesionalų meistrą?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad sumontuoti gipso kartono plokštę vieni niekai. Tačiau pasigilinus atidžiau paaiškėja, jog šiam darbui būtina speciali įranga, kurią namų sandėliuke tikrai ne
kiekvienas turi, o įsigyti vienam naudojimui gali būti per didelės investicijos. Na, o kur dar laiko sąnaudos dirbant darbą, kurio profesionalai nesate. Tad ar tikrai tuo norite užsiimti patys? O gal geriau patikėti darbą profesionalams ir būti ramiems, kad jis bus atliktas laiku ir kokybiškai? Šis variantas yra pats geriausias sprendimas.

Patikėję gipso kartono plokščių montavimą savo namuose, biure ar gamybinėse patalpose ilgametę patirtį turinčiai „Aremada“ meistrų komandai, galėsite jaustis tikri, jog jumis bus pasirūpinta „nuo iki“.
Tai reiškia – nuo pat darbų aptarimo iki jų užbaigimo ir pridavimo jūsų įvertinimui.

Tad jei jūs šiuo metu kaip tik ieškote profesionalios komandos, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir kartu aptarsime jūsų lūkesčius, darbų kainą bei mūsų galimybes jums padėti.

Pastaba: šiuo metu dirbame Kauno ir Vilniaus apylinkėse, tačiau neatmetame galimybės augti bei plėstis ir ateityje savo paslaugas pasiūlyti kitų miestų bei rajonų gyventojams.